Autoutilitare Euro 6 FRANŢA second-hand - Pagina 10
1.049 anunţuri de autoutilitare Euro 6 FRANŢA second-hand
Utilitară magazin Citroën Jumper
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 1150 |
| Ref. website: | 11171900 |
| Caroserie | Alta autoutilitara |
| Sub caroserie | Utilitară magazin |
| Marcă | Citroën |
| Gamă (marcă : Citroën) | Jumper |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 01/02/2022 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| |
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Înălțimea caroseriei | 2.6 metri |
| Înălțimea interioară a caroseriei | 2.1 metri |
| Lățimea benei | 2.2 metri |
| Lățimea interioară a caroseriei | 2.14 metri |
| Lungimea caroseriei | 4.2 metri |
| Lungimea interioară a caroseriei | 4.14 metri |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 140 CP |
| Puterea motorului | 121 kW |
| Capacitate cilindrică | 2179 cm3 |
| Număr de cilindri | 4 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Citroën 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 28 |
| Tip Inspecţie Tehnică | VASP |
| Emisii de CO2 | 268 g/km |
| Număr de locuri pe scaun | 2 |
Caracteristici Citroën Jumper |
|
|---|---|
| Kilometraj | 19 500 km |
| Data primei înmatriculări | 01/02/2022 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Citroën Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Stânga |
| Capacitatea rezervorului | 80 L |
| Putere fiscală | 7 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 0.17 Tone |
| Masă Proprie | 3.34 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 3.5 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 6 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
| Număr de rapoarte (viteze) | 6 |
Utilitară magazin Renault Master 145 DCI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. client: | 1147 |
| Ref. website: | 11173896 |
| Caroserie | Alta autoutilitara |
| Sub caroserie | Utilitară magazin |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Master |
| Model | 145 DCI |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 19/03/2021 |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 3 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| |
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Înălțimea caroseriei | 2.45 metri |
| Înălțimea interioară a caroseriei | 2.1 metri |
| Lățimea benei | 2.3 metri |
| Lățimea interioară a caroseriei | 2.24 metri |
| Lungimea caroseriei | 4.5 metri |
| Lungimea interioară a caroseriei | 4.44 metri |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 145 CP |
| Puterea motorului | 84 kW |
| Capacitate cilindrică | 2299 cm3 |
| Număr de cilindri | 4 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
| Număr de rapoarte (viteze) | 6 |
Informaţii suplimentare Renault 145 DCI |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 14 |
| Tip Inspecţie Tehnică | VASP |
| Emisii de CO2 | 191 g/km |
| Verificare tehnica | 05/01/2026 |
| Data de expirare a verificării tehnice | 04/01/2028 |
| Număr de locuri pe scaun | 2 |
Caracteristici Renault Master |
|
|---|---|
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 20 L |
| Kilometraj | 110 000 km |
| Data primei înmatriculări | 19/03/2021 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Dreapta |
| Capacitatea rezervorului | 80 L |
| Putere fiscală | 8 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 0.59 Tone |
| Masă Proprie | 2.91 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 3.5 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 6 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | ok |
Utilitară magazin Renault Master 145 DCI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 1129 |
| Ref. website: | 11173899 |
| Caroserie | Alta autoutilitara |
| Sub caroserie | Utilitară magazin |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Master |
| Model | 145 DCI |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 15/12/2023 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| |
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Înălțimea caroseriei | 2.5 metri |
| Înălțimea interioară a caroseriei | 2.1 metri |
| Lățimea benei | 2.3 metri |
| Lățimea interioară a caroseriei | 2.24 metri |
| Lungimea caroseriei | 3.7 metri |
| Lungimea interioară a caroseriei | 3.64 metri |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 145 CP |
| Puterea motorului | 84 kW |
| Capacitate cilindrică | 2299 cm3 |
| Număr de cilindri | 4 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
| Număr de rapoarte (viteze) | 6 |
Informaţii suplimentare Renault 145 DCI |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 14 |
| Tip Inspecţie Tehnică | VASP |
| Emisii de CO2 | 191 g/km |
| Număr de locuri pe scaun | 2 |
Caracteristici Renault Master |
|
|---|---|
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 20 L |
| Kilometraj | 18 349 km |
| Data primei înmatriculări | 15/12/2023 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Stânga |
| Capacitatea rezervorului | 80 L |
| Putere fiscală | 8 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 0.59 Tone |
| Masă Proprie | 2.91 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 3.5 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 6 Tone |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | bon |
Furgonetă lungă Renault Master L4H3 DCI 165
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11619515 |
| Caroserie | Furgon |
| Sub caroserie | Furgonetă lungă |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Master |
| Model | L4H3 DCI 165 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 23/09/2024 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Sistem automat de climatizare |
Caracteristici Renault Master |
|
|---|---|
| Kilometraj | 55 010 km |
| Data primei înmatriculări | 23/09/2024 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 30 L |
| Capacitatea rezervorului | 110 L |
| Putere fiscală | 162 |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Utilitară cu prelată şi obloane Renault Master
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 10039703 |
| Caroserie | Cu prelată |
| Sub caroserie | Utilitară cu prelată şi obloane |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Master |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 19/09/2014 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Informaţii cabină Master |
|
|---|---|
| Tip cabină | Fixă |
Echipament Véhicule utilitaire Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault Master |
|
|---|---|
| Kilometraj | 417 711 km |
| Data primei înmatriculări | 19/09/2014 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Număr de locuri pe scaun | 3 |
Echipament cabină |
|---|
|
Furgonetă medie Renault Trafic L2H1 DCI 130
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 4325 |
| Ref. website: | 11581037 |
| Caroserie | Furgon |
| Sub caroserie | Furgonetă medie |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Trafic |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 30/07/2024 |
| Ţara | FRANŢA |
Caracteristici Renault Trafic |
|
|---|---|
| Kilometraj | 47 070 km |
| Data primei înmatriculări | 30/07/2024 |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Putere fiscală | 7 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 1.06 Tone |
| Masă Proprie | 2.01 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 3.07 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 5.57 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Echipament cabină |
|---|
|
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 7 |
| Număr de locuri pe scaun | 3 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 130 CP |
| Capacitate cilindrică | 1997 cm3 |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Gabarit | L2H1 |
Echipament Véhicule utilitaire Renault |
|
|---|---|
|
Utilitară cu nacelă Iveco Daily 35-140 Bühne Versalift 12,7m NUR 19 TKm
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 540NEU |
| Ref. website: | 11641327 |
| Caroserie | Utilitară cu nacelă |
| Marcă | Iveco |
| Gamă (marcă : Iveco) | Daily |
| Stare | Second-hand |
| An | 2020 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Număr de locuri pe scaun | 2 |
Echipament Véhicule utilitaire Iveco |
|
|---|---|
|
Caracteristici Iveco Daily |
|
|---|---|
| Kilometraj | 19 616 km |
| An | 2020 |
| Data primei înmatriculări | |
| Norme Euro | Iveco Euro 6 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 0.45 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 3.5 Tone |
Echipament cabină |
|---|
|
Furgonetă medie Toyota PROACE MEDIUM 1.5HDI 120 BVM6 START
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 618977 |
| Ref. website: | 11476732 |
| Caroserie | Furgon |
| Sub caroserie | Furgonetă medie |
| Marcă | Toyota |
| Gamă (marcă : Toyota) | PROACE |
| Model | MEDIUM 1.5HDI 120 BVM6 START |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 02/11/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare Toyota MEDIUM 1.5HDI 120... |
|
|---|---|
| Număr de locuri pe scaun | 3 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 120 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Toyota 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament Véhicule utilitaire Toyota |
|
|---|---|
|
Caracteristici Toyota PROACE |
|
|---|---|
| Kilometraj | 129 667 km |
| Data primei înmatriculări | 02/11/2021 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Toyota Euro 6 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Înălțimea interioară a caroseriei | 1.33 metri |
| Lățimea interioară a caroseriei | 1.06 metri |
| Lungimea interioară a caroseriei | 2.07 metri |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 1.08 Tone |
| Masă Proprie | 1.57 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 2.65 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 4.03 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | 6 VITESSES |
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Echipament cabină |
|---|
|
Furgonetă lungă Citroën Jumper L3H2 2.2 HDI 140
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 618958 |
| Ref. website: | 11476679 |
| Caroserie | Furgon |
| Sub caroserie | Furgonetă lungă |
| Marcă | Citroën |
| Gamă (marcă : Citroën) | Jumper |
| Model | L3H2 2.2 HDI 140 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 30/04/2024 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare Citroën L3H2 2.2 HDI 140 |
|
|---|---|
| Număr de locuri pe scaun | 3 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | 6 vitesses |
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Gabarit | L3H2 |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Citroën Jumper |
|
|---|---|
| Kilometraj | 150 674 km |
| Data primei înmatriculări | 30/04/2024 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Citroën Euro 6 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Înălțimea interioară a caroseriei | 1.91 metri |
| Lățimea interioară a caroseriei | 1.39 metri |
| Lungimea interioară a caroseriei | 3.63 metri |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 140 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Citroën 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 3.5 Tone |
Echipament Véhicule utilitaire Citroën |
|
|---|---|
|
Utilitară, caroserie de volum mare Renault Master 130
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 618950 |
| Ref. website: | 11488428 |
| Caroserie | Utilitară, caroserie de volum mare |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Master |
| Model | 130 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 02/08/2019 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare Renault 130 |
|
|---|---|
| Număr de locuri pe scaun | 3 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | 6 vitesses |
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 3.5 Tone |
Echipament Véhicule utilitaire Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault Master |
|
|---|---|
| Kilometraj | 131 646 km |
| Data primei înmatriculări | 02/08/2019 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Înălțimea interioară a caroseriei | 2.34 metri |
| Lățimea interioară a caroseriei | 1.39 metri |
| Lungimea interioară a caroseriei | 4.07 metri |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 130 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament cabină |
|---|
|
Utilitară, caroserie de volum mare Renault Master 165 DCI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 618831 |
| Ref. website: | 11569285 |
| Caroserie | Utilitară, caroserie de volum mare |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Master |
| Model | 165 DCI |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 09/06/2022 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Înălțimea interioară a caroseriei | 2.35 metri |
| Lățimea interioară a caroseriei | 2.15 metri |
| Lungimea interioară a caroseriei | 4.5 metri |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 0.46 Tone |
| Masă Proprie | 3.04 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 3.5 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 7 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Specificaţii cutie de viteză | 6 VITESSES |
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Renault Master |
|
|---|---|
| Kilometraj | 134 402 km |
| Data primei înmatriculări | 09/06/2022 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Opţiune caroserie utilitară, caroserie de volum mare |
|---|
|
Informaţii suplimentare Renault 165 DCI |
|
|---|---|
| Număr de locuri pe scaun | 3 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 165 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Echipament Véhicule utilitaire Renault |
|
|---|---|
|
Mono-temperatură Peugeot Partner L1 1.5HDI 100CH PREMIUM
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | PARTFRIGO |
| Ref. website: | 11493046 |
| Caroserie | Autoutilitare frigorifice |
| Sub caroserie | Mono-temperatură |
| Marcă | Peugeot |
| Gamă (marcă : Peugeot) | Partner |
| Model | L1 1.5HDI 100CH PREMIUM |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 29/10/2021 |
| Ţara | FRANŢA |
Certificare ATP |
|
|---|---|
| Marcaj ATP | FRA |
| Expirare validitate ATP | 01/09/2027 |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Înălțimea interioară a caroseriei | 1.0 metri |
| Lățimea interioară a caroseriei | 1.25 metri |
| Lungimea interioară a caroseriei | 1.57 metri |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 0.99 Tone |
| Masă Proprie | 1.35 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 2.35 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 2.35 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
| Număr de rapoarte (viteze) | 5 |
Echipament cabină |
|---|
|
Caracteristici Peugeot Partner |
|
|---|---|
| Kilometraj | 131 500 km |
| Data primei înmatriculări | 29/10/2021 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Peugeot Euro 6 |
| Putere fiscală | 5 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Informaţii suplimentare Peugeot L1 1.5HDI 100CH... |
|
|---|---|
| Tipul de alimentare a grupului frigorific | Froid route et secteur |
| Clasă răcire | Clasa A |
| Tip unitate de răcire | Electric |
| Verificare tehnica | 29/10/2025 |
| Număr de locuri pe scaun | 2 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 100 CP |
| Puterea motorului | 75 kW |
| Capacitate cilindrică | 1499 cm3 |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Volum | 2 m³ |
Echipament Véhicule utilitaire Peugeot |
|
|---|---|
|
Furgonetă medie Nissan nou Primastar L1H1
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. website: | 11026456 |
| Caroserie | Furgon |
| Sub caroserie | Furgonetă medie |
| Marcă | Nissan |
| Gamă (marcă : Nissan) | Primastar |
| Model | L1H1 |
| Stare | Nou |
| Data primei înmatriculări | 18/07/2025 |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 60 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Caracteristici Nissan Primastar |
|
|---|---|
| Kilometraj | 10 km |
| Data primei înmatriculări | 18/07/2025 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Nissan Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Stânga |
| Capacitatea rezervorului de AdBlue | 24.7 L |
| Capacitatea rezervorului | 80 L |
| Putere fiscală | 7 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 130 CP |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Gabarit | L1H1 |
| Volum | 5.1 m³ |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 3 Tone |
Echipament Véhicule utilitaire Nissan |
|
|---|---|
|
Starea utilajului |
|
|---|---|
| |
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Înălțimea caroseriei | 1.387 metri |
| Lățimea interioară a caroseriei | 1.662 metri |
| Lungimea interioară a caroseriei | 2.137 metri |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
| Număr de rapoarte (viteze) | 6 |
Informaţii suplimentare Nissan L1H1 |
|
|---|---|
| Număr de locuri pe scaun | 3 |
Echipament cabină |
|---|
|
Furgonetă Nissan nou Townstar L1 1.3 TCe 130ch BVM N-Connecta
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
|
Garanţie utilaj
|
|
| Ref. website: | 11026602 |
| Caroserie | Furgon |
| Sub caroserie | Furgonetă |
| Marcă | Nissan |
| Gamă (marcă : Nissan) | Townstar |
| Model | L1 1.3 TCe 130ch BVM N-Connecta |
| Stare | Nou |
| Garanţie utilaj | Da |
| Durata garanţiei | 60 luni |
| Ţara | FRANŢA |
Caracteristici Nissan Townstar |
|
|---|---|
| Kilometraj | 200 km |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Nissan Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 54 L |
| Putere fiscală | 7 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 0.53 Tone |
| Masă Proprie | 1.71 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 2.24 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 3.73 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
| Număr de rapoarte (viteze) | 6 |
Informaţii suplimentare Nissan L1 1.3 TCe 130ch... |
|
|---|---|
| Număr de locuri pe scaun | 3 |
Echipament Véhicule utilitaire Nissan |
|
|---|---|
|
Starea utilajului |
|
|---|---|
| |
| Alimentare/Carburant | Benzină |
Dimensiunile lăzii de încărcare |
|
|---|---|
| Înălțimea interioară a caroseriei | 1.215 metri |
| Lățimea interioară a caroseriei | 1.570 metri |
| Lungimea interioară a caroseriei | 1.810 metri |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 130 CP |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Gabarit | L1H1 |
| Înălţime | 1.864 metri |
| Lăţime | 2.159 metri |
| Lungime | 4.488 metri |
| Volum | 3.3 m³ |
Echipament cabină |
|---|
|
Camioneta Renault Master
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 73044 |
| Ref. website: | 11537677 |
| Caroserie | Camioneta |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Master |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 03/12/2020 |
| Ţara | FRANŢA |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 0.77 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 3.5 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 7 Tone |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.682 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Caracteristici Renault Master |
|
|---|---|
| Kilometraj | 87 000 km |
| Data primei înmatriculări | 03/12/2020 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 130 CP |
| Capacitate cilindrică | 2300 cm3 |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Furgonetă medie Fiat Talento
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 618800 |
| Ref. website: | 11326326 |
| Caroserie | Furgon |
| Sub caroserie | Furgonetă medie |
| Marcă | Fiat |
| Gamă (marcă : Fiat) | Talento |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 29/07/2020 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 2.07 Tone |
| Masă Proprie | 1926 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 3.07 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 5070 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
| Număr de rapoarte (viteze) | 6 |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Gabarit | L2H1 |
Echipament Véhicule utilitaire Fiat |
|
|---|---|
|
Caracteristici Fiat Talento |
|
|---|---|
| Kilometraj | 86 373 km |
| Data primei înmatriculări | 29/07/2020 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Fiat Euro 6 |
Informaţii suplimentare |
|
|---|---|
| Tip Inspecţie Tehnică | FFLBM9RMM6TA9112D1 |
| Data de expirare a verificării tehnice | 12/07/2026 |
| Număr de locuri pe scaun | 5 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 170 CP |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Fiat 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Echipament cabină |
|---|
|
Utilitară, caroserie de volum mare Mercedes Sprinter 517 CDI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11606183 |
| Caroserie | Utilitară, caroserie de volum mare |
| Marcă | Mercedes |
| Gamă (marcă : Mercedes) | Sprinter |
| Model | 517 CDI |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 12/03/2025 |
| Ţara | FRANŢA |
Caracteristici Mercedes Sprinter |
|
|---|---|
| Kilometraj | 10 000 km |
| Data primei înmatriculări | 12/03/2025 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Mercedes Euro 6 |
| Capacitatea rezervorului | 71 L |
| Putere fiscală | 5 |
Informaţii suplimentare Mercedes 517 CDI |
|
|---|---|
| Tip Inspecţie Tehnică | 906BA35FFU51350CXXRG5FB3A3BEAX |
| Emisii de CO2 | 387 g/km |
| Număr de locuri pe scaun | 3 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 170 CP |
| Puterea motorului | 125 kW |
| Capacitate cilindrică | 1950 cm3 |
| Număr de cilindri | 4 |
| Marca motorului | MERCEDES-BENZ |
| |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 4.325 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Mercedes 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Pneumatic |
Dimensiuni |
|
|---|---|
| Volum | 20 m³ |
Echipament Véhicule utilitaire Mercedes |
|
|---|---|
|
Starea utilajului |
|
|---|---|
| |
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Opţiune caroserie utilitară, caroserie de volum mare |
|---|
|
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 0.47 Tone |
| Masă Proprie | 3.03 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 3.5 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 5.5 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie automată |
| Număr de rapoarte (viteze) | 9 |
Informaţii cabină Sprinter |
|
|---|---|
| Înălţime cabină | Joasă |
| Lungime cabină | Scurtă |
| Tip cabină | Fixă |
Echipament cabină |
|---|
|
Vidanjera Citroën Jumpy III XL 2.0 BLUEHDI 120CH S&S BVM6 DRIVER FRIGO
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11579339 |
| Caroserie | Vidanjera |
| Marcă | Citroën |
| Gamă (marcă : Citroën) | Jumpy III |
| Model | XL 2.0 BLUEHDI 120CH S&S BVM6 DRIVER FRIGO |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 29/06/2017 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| |
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 7 CP |
| Marca motorului | Citroën |
| Gama motorului | Jumpy 3 |
Echipament cabină |
|---|
|
Informaţii suplimentare Citroën XL 2.0 BLUEHDI... |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 7 |
Caracteristici Citroën Jumpy III |
|
|---|---|
| Kilometraj | 89 700 km |
| Data primei înmatriculări | 29/06/2017 |
| Putere fiscală | 7 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Citroën Euro 6 |
| Poziția rezervorului de AdBlue | Stânga |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Echipament Véhicule utilitaire Citroën |
|
|---|---|
|
Furgon Renault Trafic
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 74174 |
| Ref. website: | 11639845 |
| Caroserie | Furgon |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Trafic |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 23/07/2024 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Ampatament | 3.498 metri |
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA |
Caracteristici Renault Trafic |
|
|---|---|
| Kilometraj | 89 500 km |
| Data primei înmatriculări | 23/07/2024 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 1100 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 3070 Tone |
Echipament cabină |
|
|---|---|
|
Utilitară şasiu cabină MAN TGE 5.180
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. client: | 22277 |
| Ref. website: | 11535800 |
| Caroserie | Utilitară şasiu cabină |
| Marcă | MAN |
| Gamă (marcă : MAN) | TGE |
| Model | 5.180 |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 26/07/2019 |
| Ţara | FRANŢA |
Caracteristici MAN TGE |
|
|---|---|
| Kilometraj | 44 000 km |
| Data primei înmatriculări | 26/07/2019 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | MAN Euro 6 |
| Putere fiscală | 7 |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 177 CP |
| Capacitate cilindrică | 2977 cm3 |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
Echipament cabină |
|
|---|---|
| |
| Tip de climatizare | Climatizare manuală |
Informaţii suplimentare MAN 5.180 |
|
|---|---|
| Termen de livrare (în zile) | 2 |
| Număr de locuri pe scaun | 3 |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
Anvelope |
|
|---|---|
| Stare şi dimensiuni anvelope | 6 pneus neufs |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină Utilă Maximă | 3.5 Tone |
Echipament Véhicule utilitaire MAN |
|
|---|---|
|
Standard Renault Master Propulsion 145 DCI
|
Informaţii principale
|
|
|---|---|
| Ref. website: | 11459985 |
| Caroserie | Camioneta |
| Marcă (caroserie) | Jpm |
| Sub caroserie | Standard |
| Marcă | Renault |
| Gamă (marcă : Renault) | Master Propulsion |
| Model | 145 DCI |
| Stare | Second-hand |
| Data primei înmatriculări | 24/06/2020 |
| Ţara | FRANŢA |
Starea utilajului |
|
|---|---|
| Alimentare/Carburant | Motorină |
motor |
|
|---|---|
| Putere | 145 CP |
| Capacitate cilindrică | 2300 cm3 |
| Număr de cilindri | 4 |
| |
Suspensie / Axe |
|
|---|---|
| Osii | 4x2 |
| Osii (Marcă) | Renault 4x2 |
| Ţara (gamă) | FRANŢA | Tip suspensie față | Mecanic | Tip suspensie spate | Mecanic |
Echipament Véhicule utilitaire Renault |
|
|---|---|
|
Caracteristici Renault Master Propulsion |
|
|---|---|
| Kilometraj | 96 000 km |
| Data primei înmatriculări | 24/06/2020 |
| Conducere | Volanul pe stânga |
| Norme Euro | Renault Euro 6 |
| Putere fiscală | 8 |
Tonaj |
|
|---|---|
| Sarcină utilă | 0.71 Tone |
| Masă Proprie | 2.79 Tone |
| Sarcină Utilă Maximă | 3.5 Tone |
| Masa Totală Maximă Autorizată | 7 Tone |
Cutie de viteze și de transmisie |
|
|---|---|
| Cutie de viteze | Cutie manuală |
| Număr de rapoarte (viteze) | 6 |
Echipament cabină |
|---|
|